وضعیت پرداخت و امکان کسب درآمد سه برابر در صورت واریز عایدی به حساب ارزش همکاری | کسب درآمد , دانلود فایل , لینک تبدیل شده , آپلود تصویر , ارزش همکاری , عایدی , ضریب همکاری , دستیار میترا

حساب کاربری ورود به حساب کاربری دسترسی سریعدسترسی سریع

وضعیت پرداخت و امکان کسب درآمد سه برابر در صورت واریز عایدی به حساب ارزش همکاری

  • کاربر در هنگام بارگذاری فایل از طریق فیلد آبشاری ″وضعیت پرداخت″ می تواند تعیین نماید درآمد کسب شده به ازای هر بار دانلود فایل و یا کلیک روی لینک تبدیل شده، به حساب جاری وی شارژ شود یا به حساب ارزش همکاری. در صورت شارژ مبلغ به حساب ارزش همکاری، عایدی کاربر با ضریب سه برابر شارژ خواهد شد.
    کاربران در هنگام بارگذاری فایل ها می توانند تعیین کنند که لینک دسترسی به فایل، مستقیم یا غیرمستقیم باشد. در حالت مستقیم، امکان استفاده از فایل تصویر، ویدئو، آهنگ و... برای نمایش مستقیم در سایت ها و وبلاگ ها میسر خواهد بود و یا در صورت کلیک روی لینک مستقیم در وب سایت شما، امکان دانلود مستقیم فایل میسر می شود. اما در صورت انتخاب لینک غیرمستقیم، کاربر برای دریافت و یا مشاهده فایل ها، ابتدا به یک صفحه در سایت دستیار میترا منتقل شده و سپس با کلیک روی کلید "دریافت فایل" می تواند فایل مربوطه را مشاهده و یا دانلود نماید. در این حالت ( لینک غیرمستقیم )، با هر بار دانلود فایل توسط دیگر کاربران، به ازای هر آی پی یکتا، مبلغ 300 تا 800 ریال به حساب فردی که فایل را بارگذاری نموده است واریز خواهد شد. عایدی به ازای هر بار دانلود فایل توسط یک آی پی جدید براساس ضرب عدد 1،000 در ضریب همکاری محاسبه خواهد شد.

    در صورتی که کاربر حق دسترسی به فایل را به صورت غیرمستقیم تعیین نماید، فیلد "وضعیت پرداخت" برای وی نمایش داده می شود و از طریق این فیلد کاربر می تواند تعیین نماید درآمد حاصل از هر بار دانلود به کدام حساب وی شارژ شود. در صورت انتخاب گزینه "درآمد به حساب جاری شارژ شود" به ازای هر دانلود صحیح، مبلغ 3،00 تا 800 به حساب جاری کاربر شارژ خواهد شد اما در صورت انتخاب گزینه "درآمد به حساب ارزش همکاری شارژ شود" به ازای هر دانلود 900 تا 2،400 ریال ( معادل سه برابر حالت اول :: ضریب عدد 3،000 در ضریب همکاری ) به حساب ارزش همکاری کاربر شارژ خواهد شد. به این ترتیب کاربران می توانند به صورت رایگان و تنها با قرار دادن لینک های دانلود فایل ها در وب سایت و یا وبلاگ خود، حساب ارزش همکاری شان را شارژ کرده و با ضریب همکاری بالاتر فعالیت نمایند.
  •   این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :نظری برای نمایش یافت نشد، شما اولین نظر را ارسال کنید !

برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


نماد اعتماد ملی
بستن
1