تبدیل و مدیریت لینک ها |

ورود به حساب اطلاعات بیشتر

تبدیل و مدیریت لینک ها برگشت به صفحه قبل

از این بخش می توانید برای مدیریت لینک هایتان استفاده نمایید تا در کنار کسب درآمد، تمامی لینک های کاربردی و دلخواهتان را آرشیو نموده و همواره به آنها دسترسی داشته باشید. با توجه به عمومی بودن لینک ها، از وارد کردن لینک های حاوی اطلاعات محرمانه خودداری نمایید. کاربران در هنگام ثبت لینک ها می توانند تعیین کنند که نحوه دسترسی به آدرس مورد نظر، مستقیم یا غیرمستقیم باشد. در حالت مستقیم، امکان استفاده از لینک تبدیل شده برای استفاده در سامانه های افزایش بازدید دیگر و یا دسترسی مستقیم به آدرس مورد نظر میسر خواهد بود.

 

اما در صورت انتخاب لینک غیر مستقیم، کاربر برای دسترسی به آدرس مورد نظر، ابتدا به یک صفحه در سایت دستیار میترا منتقل شده و سپس با کلیک روی کلید "ورود به آدرس..." می تواند به آدرس ثبت شده وارد شود. در این حالت ( لینک غیرمستقیم )، با هر بار استفاده از لینک تبدیل شده توسط دیگران، به ازای هر آی پی یکتا ( غیر تکراری )، مبلغ 500 ریال به حساب فردی که لینک را ثبت نموده است واریز خواهد شد. در صورتی که کاربر کلیک کننده از آی پی غیر ایرانی استفاده نماید مبلغی به حساب جاری کاربر صاحب فایل شارژ نخواهد شد.

 

در صورت عدم استفاده از لینک ها پس از گذشت شش ماه، لینک شده از سایت حذف خواهد شد. به عبارت ساده تر با هر بار استفاده از لینک های شما توسط یک کاربر، تا شش ماه نگهداری آنها روی سرورهای میترا، تضمین می شود. همچنین حداکثر تعداد لینک قابل ثبت برای هر حساب کاربری، 500 لینک است.

نمایش بیشتر...

مسلما راه های مختلفی برای ارائه لینک ها به دیگران و تشویق آنها برای استفاده از آنها وجود دارد اما به جهت آشنایی بیشتر کاربران، چند نمونه از این راه ها در زیر ارائه شده است :


- اگر صاحب یک وبلاگ و یا وب سایت هستید و تمایل دارید چند لینک برای دانلود و یا ارجا کاربران ( redirect ) قرار دهید، کافی است لینک دریافت فایل و یا ارجا را در سایت دستیار میترا تبدیل نموده و لینک تبدیل شده را در وب سایت و یا وبلاگ تان قرار دهید. به این ترتیب بار هر بار استفاده از لینک تبدیل شده توسط کاربران تان، عایدی آن به حساب جاری شما واریز خواهد شد.


- اگر معلم، استاد یا راهنما هستید و تمایل دارید لینک های مرجع را در اختیار دیگران قرار دهید، کافی است آدرس وب سایت های مرجع را در سایت دستیار میترا تبدیل نموده و لینک تبدیل شده را در اختیار دیگران قرار دهید.


- اگر تمایل دارید یک آدرس را با دوستان تان در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، تلگرام، وایبر، لاین، اینستاگرام و...به اشتراک بگذارید، کافی است آدرس را در سایت دستیار میترا تبدیل نموده و لینک تبدیل شده را در شبکه های اجتماعی قرار دهید.


- و صدها راه مشابه که با هر بار استفاده از لینک تبدیل شده، عایدی آن به حساب شما واریز خواهد شد...

نمایش بیشتر...
نماد اعتماد ملی
1